Јуве потврди дека и Квадрадо е позитивен на Ковид-19, следуваат нови тестирања

Колумбиецот нема симптоми, но нема да игра на следните неколку меча.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *