Јувентус има нова гол-машина (видео)

Младиот Кен не престанува да ги тресе мрежите

Слични вести...

1 Response

  1. 13.04.2019

    […] Во 30-тата минута младиот Кен ја продолжи голгетерската…, но СПАЛ се врати во игра при стартот на второто полувреме со погодокот на Бонифази. Комплетниот пресврт го оствари искусниот Флокари во 74-тата минута. […]