Јужна Америка и сè е можно – Мело не игра во финалето на Копа Либертадорес, ако влезе во Уругвај, веднаш ќе го уапсат

Познатиот играч на Палмеирас е неизвесен за настап во финалето на Копа Либертадорес против Фламенго во Монтевидео поради инцидент што го направи пред четири години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *