Кајри возврати: Не ми е гајле за парите, мојата битка е за слобода

Кошаркарот што ќе загуби околу 17 милиони евра ако не се вакцинира го возврати ударот по најавата на Бруклин нетс дека нема да тренира и да игра додека не се вакцинира.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *