Каков комплимент за Адеми: Станете сите да му се поклониме на овој човек

Спортскиот коментатор на „Арена спорт“ Ивица Блажичко со извонреден комплимент за македонскиот репрезентативец по блескавата игра на „Групама арената“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *