Каков лудак, наназад се спушти од ски скокалница! (Видео)

Денеска завршува турнејата „Четири скокалници“, а и најдобрите скокачи не би се осмелиле да го направат ова.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *