Каков пресврт во приказната: Агуеро му го подари џипот, а тој…

Аргентинецот го израдува економот во Манчестер сити со неверојатено подарок, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *