Каков срам – Влезе во Куќата на славните и еден ден подоцна е упасен за насилство и кражба на автомобил

Не мина многу време од свечениот момент до апсењето на еден од најдобрите Ултимејт фајт борци на светот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *