Топ-тикет на мајстор и трагичар – Роналдо му даде гол во последен момент, сега чека да нема погодок на „Стемфорд Бриџ“ за 8.500 денари (Фото)

Ги одигра сите денешни натпревари во Премиерлигата да нема гол во првото полувреме и погоди шест, Роналдо со погодок во втората минута од судиското продолжение му ги урна надежите за добивка од 700 евра, но има сигурна добивка, која може да биде солидна

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *