Казнената експедиција на Гвардиола немаше милост ни кон Евертон

Во Англија немало ваква екипа каква што е сега на Манчестер сити.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *