Ќе биде епско финале: Надал ја сврте против Де Минаур, Шпанија – Србија е битката за трофејот

Првиот светски рекет го потврди триумфот на Баутиста-Агут со Кирјос од претходно и ја одведе Црвената фурија во големото финале

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *