Ќе игра ли Вардар во Лигата на шампионите? Денеска треба да се плати половина милион евра

Првата рата од вкупно еден милион евра што ја бара ЕХФ како гаранција од двојниот европски првак е предвидена за денеска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *