Ќе има ли шокантен пресврт? Грифин ќе го убедува Дејвис да остане во Њу Орлеанс

Новиот спортски директор на Пеликанс ќе се обиде да го задржи Олстар-кошаркарот во обидот да се направи тим за атак на титулата.

Слични вести...