Кејн се фотографираше со фановите во Скопје, Мегваер и Сака само си заминаа (Видео+Фото)

Фудбалската репрезентација на Англија вечерва пристигна во Скопје и се смести во хотелот Мериот во центарот на Скопје. Англичаните беа пречекани од неколку фанови кои имаа можност да се фотографираат со нивната најголема ѕвезда, Хари Кејн. За разлика од него, Мегваер и Сака, само се симнаа од автобусот и веднаш се упатија кон хотелот.

- Оглас -

Најнови вести