Кевин Њокас е „снајпер“, осум погодоци од исто толку обиди

Вардар во своите редови има неверојатен бек-шутер кој „решета“ од сите страни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *