Кил ја уби победничката серија на Веспрем

Зебрите го добија дербито во 12-тото коло на Лигата на шампионите со 29:28.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *