Кирил Николовски како во најдобрите денови, но МЗТ не му дозволи да се израдува

Металците немаа проблем со Кожув, но големи проблеми им правеше нивниот поранешен член.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *