Ќиро легенда: Се вакцинирав со руска вакцина и сега личам на Путин

Славниот хрватски тренер секогаш расположен за шега.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *