Кливленд го замрзна Драмонд, пет клуба веднаш реагираа за да го ангажираат

Кавалирс објавија дека еден од најробусните центри во НБА нема да биде во комбинација за настап, но за него има доста заинтересирани клубови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *