Клуж го преживеа пеколот во Глазгов и го нокаутира Селтик

Романскиот првак одигра фанатстичен меч, го победи шкотскиот гигант со 4:3 и ќе игра во финалето за настап во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *