Кога не оди, не оди: Нејмар утна пенал иако голманот му остави простор од пет метри (Видео)

ПСЖ даде ретко виден гол од корнер, но пред тоа Нејмар при изведувањето пенал беше збунет од голманот на Брест.

Слични вести...