Во Милан и Аталанта не го сакале, а сега блесна за Барселона – кој е Албанецот што постигна хет-трик за каталонскиот гигант?

Пред неколку дена требало да го продадат, а сега блесна во првиот меч од сезоната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *