Колкави се шансите на Реал да го елиминира Ливерпул?

Статистички, шпанскиот првак треба да оди понатаму, но на Кралевите им се случувало да бидат елиминирани после 3-1 дома.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *