Колку шутеви, толку голови – Дибиров беше брилијантен во Нашице (Видео)

Крилото на Вардар имаше неверојатен ефект ги погоди сите 12 удари, а Вардар има предност од еден гол пред реванш четвртфиналето во СЕХА против Нексе

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *