Комити направија пиротехнички спектакл за спас на Вардар (Видео)

Навивачите со шоу ја прославија продажбата на сите билети за мечот со Пелистер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *