Комити со порака до играчите на Вардар: Без желба, без мудрост и стратегија и најважно без М*ДА!

Навивачите на најтрофејниот фудбалски клуб се загрижени поради резултатите и во Втора лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *