Конечно ќе се игра ланското финале – Атлетик и Реал Сосиедад на мегдан на 3 април за пехарот во Копа дел Реј

Со големо задоцнување поради пандемијата со ковид-19 ќе се игра финалето за сезоната 2019/20.

Слични вести...