Конор Мекгрегор со говор како од филмот „Храбро срце“, а плус донираше милион евра (Видео)

„Затоа го повикувам мојот народ, големиот народ од Ирска“, вели во дел од моќната порака што ја упати големиот борец

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *