Кошаркарската федерација денеска го добива деветтиот претседател?

Перо Антиќ треба да биде наследникот на Петар Наумоски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *