Кошаркарските клубови на историски видеосостанок, наскоро може да падне историска одлука

До понеделник ќе се знае дали првенството ќе продолжи или лидерот МЗТ ќе биде прогласен за шампион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *