Ковид-19 се рашири на уште еден тениски турнир организиран од српски тенисер

По Адрија турнејата на Новак Ѓоковиќ, загрозен и турнирот кој огранизира пензионираниот Јанко Типсаревиќ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *