Крај на сите надежи: Германија набрзина даде уште два гола и поведе со 3:0 (Видео)

Македонија не издржа по нападите на големиот фаворит.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *