Кралското писмо што заврши во корпа – Ди Марија имаше срце, но немаше среќа

Аргентинскиот ас се повреди во четвртфиналето на Мундијалот во 2014 година и не настапи во мечот за титула, а претходно имаше голем притисок од Реал Мадрид.

Слични вести...