Крушата под круша паѓа, синот на Ето е нова ѕвезда на африканскиот фудбал (Видео)

Двата гола и асистенција на младиот Ето најавуваат дека Етиен е огромен талент и може да биде наследник на славниот татко.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *