Кутроне го протна Милан во четвртфиналето на купот

Младиот напаѓач на „росонерите“ влезе во игра на почетокот на продолженијата и со два гола во мрежата на Сампдорија го остави Милан во битка за пехарот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *