Квоти на денот за ефикасен фудбал во Милано, Лисабон и Мадрид

Квотите на денот кои ги нуди Sport Life за денеска, ќе бидат по мерак на оние обложувачи кои сакаат да типуваат на голови во три средби од Лигата на шампионите.

Првиот предлог е дека Интер ќе успее да му даде барем три гола на Шахтар во Милано, а од тие погодоци, најмалку еден ќе биде во првото полувреме. Ако верувате во оваа комбинација, треба да уплатите во Sport Life, каде за Т1 1+I& T1 3+ квотата е 2.55.

За Спортинг Лисабон – Борусија Дортмунд, предлогот е да се игра 1-3I&1-3II, а квотата е 2.05. Овие тимови често играат ефикасни мечеви, би требало во двете полувремиња да има голови, само да не претераат, и да не дадат повеќе од три од едно од полувремињата, па прогнозата да биде неточна.

Во исто време ќе се игра и дербито во Мадрид меѓу Атлетико и Милан. Шпанскиот првак да прими гол, но да победи или да одигра нерешено е игра која ви носи квота на денот од 2.35.

Вкупниот коефициент за трите предлог-типови во Квоти на денот во Sport Life е 12.28.

- Оглас -

Најнови вести