Лапорта откри кој е единствениот услов на Меси за да остане

Уште е дилема дали Аргентинецот ќе остане верен на клубот во кој ја помина целата кариера

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *