Лапорта: Се надевав дека Меси ќе остане во Барселона да игра без пари

Претседателот на каталонскиот гигант имал нереална надеж.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *