Ларкин е пресилен за Евролигата (видео)

Американецот со турски пасош го растури Олимпијакос со 40 поени и го израмни својот рекорд во постигнати тројки

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *