Лазаров урна рекорд на Штербик во ракометната Лига на шампиони

Македонскиот бомбардер игра во својот 250-ти меч во најелитното европско клупско натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *