Лаже заврши на „Луж“, Орлите сакаат Покетино да ги врати во спокоен лет

Бруно Лаже сигурно ќе си замине од Бенфика, а најтрофејниот клуб во Португалија веќе стапи во контакт со поранешниот тренер на Тотенхем

Слични вести...