Левандовски џабе ги молеше албанските навивачи да сопрат со фрлањето шишиња (Видео)

Капитенот на Полска беше збунет од реакцијата на домашните фанови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *