Лидерот падна во „Јане Сандански“ по двочасовна битка

МЗТ подобар од Пелистер, двата тима играа без некои од клучните играчи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *