Луд финиш во Киев, Бриж го елиминира Динамо

Белгискиот клуб ја одбрани предноста од првиот меч и со реми 3:3 се пласира во плејофот за настап во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *