Луда завршница во Ботев – Шкеле погоди страшна тројка за победа, но задоцни, па тагуваше по две продолженија (Видео)

Бугарија и Летонија одиграа неверојатен меч со две продолженија и многу драма што заврши со радост на домаќините.

Слични вести...