Лудакот ќе навива за Фулам за да пазари во Брентфорд

Марсело Биелса му фрли око на вториот стрелец во Чемпионшип, Оли Воткинс, но за да се реализира трансферот Брентфорд не смее да се пласира во Премиерлигата

Слични вести...