Лудница во Монца, ваков исход на трка од Формула 1 немало 11 години

Сударот на Хамилтон и Ферстапен го искористија другите тимови за да соберат многу поени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *