Лудо дерби во Милано: Ибрахимовиќ исклучен, Интер со гол во 97-мата минута направи пресврт (Видео)

Тоа е вистинско градско дерби: тепање, црвен картон, пенал...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *