Лудо попладне во Италија – Покер асови паднаа, Квартараро искористи и победи (Фото+Видео)

Маркес, Бањајо, Морбидели и Ринс излетаа од патеката, а потоа полесна беше задачата за францускиот ас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *