Лукаку лудува низ улиците во Милано: Шампиони, шампиони, оле, оле… (видео)

Не одолеа на прославата која ја прават навивачите на Интер, мораше да се израдува на првото Скудето по 11 години пауза

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *